THIS week's fixtures.
FRIDAY, MAY 19
WORCESTERSHIRE COUNTY LEAGUE
Midweek Knock-out Cup
First Round
Bromyard 3rd v Barnards Green 3rd
SATURDAY, MAY 20
BIRMINGHAM & DISTRICT PREMIER LEAGUE
Premier Division
Kidderminster v Brockhampton
2nd XI Premier Division
Brockhampton v Moseley
WORCESTERSHIRE COUNTY LEAGUE
Division 1
Burghill, Tillington & Weobley v Hagley
Division 2
Bromyard v Chaddesley Corbett
Wormelow v Lye
Division 3
Avoncroft v Bartestree & Lugwardine
2nd XI Division 1
Eastnor v Colwall
2nd XI Division 2
Bromsgrove v Burghill, Tillington & Weobley
Chaddesley Corbett v Bromyard
Lye v Wormelow
2nd XI Division 3
Bartestree & Lugwardine v Avoncroft
GB LINERS MARCHES LEAGUE
Division 1
Abergavenny-Crickhowell v Brockhampton 3rd
Builth Wells v Glangrwyney
Dales v Goodrich
Garnons v Kington
Woolhope v Luctonians
Division 2
Almeley v Colwall 3rd
Cleobury Mortimer v Eastnor 3rd
Luctonians 2nd v Ledbury
Presteigne v Knighton-on-Teme
Ross-on-Wye v Canon Frome
Division 3
Canon Frome 2nd v Abergavenny 3rd
Goodrich 2nd v Moccas
Ledbury 2nd v Strollers
Talybont-on-Usk v Garnons 2nd
Division 4
Brockhampton 4th v Woolhope 2nd
Colwall 4th v Bosbury
Glangrwyney 2nd v Herefordians
Hay-on-Wye v Bartestree & Lugwardine 4th
Luctonians 2nd v Wormelow 3rd
Ross-on-Wye 2nd v Kington 2nd
Strollers 2nd v Eastnor 4th
SUNDAY, MAY 21
UNICORNS MINOR COUNTIES KO TROPHY
(at Brockhampton)
Herefordshire v Shropshire
GB LINERS MARCHES LEAGUE
Division 3
Burghill, Tillington & Weobley 3rd v Builth Wells 2nd
JUNIOR TWENTY-20 KNOCK-OUT CUP
First Round
Talybont-on-Usk v Abergavenny 3rd
FRIENDLIES
Almeley v Dales
Herefordshire U14 v Shropshire U14
Cardiff & Glamorgan U11 v Herefordshire U11
Herefordshire Girls U13 v Warwickshire Women U13
HEREFORDSHIRE JUNIOR LEAGUE
Under-11 North Division
Bartestree & Lugwardine Thunder v Ludlow Stars
Burghill, Tillington & Weobley v Bromyard
Luctonians v Bartestree & Lugwardine Lightning
Ludlow v Dales
Under-11 South Division
Eastnor v Colwall
Wormelow v Brockhampton
GLOUCESTERSHIRE WOMEN'S LEAGUE
Brockhampton v Cam
MONDAY, MAY 22
The Grange (Monmouth) U10 v Herefordshire U9
Herefordshire U13 v Whitecross High School U14
HEREFORDSHIRE JUNIOR LEAGUE
Under-15 North Division
Bartestree & Lugwardine v Kington
Bromyard v Ludlow
Under-15 South Division
Colwall v Canon Frome
Eastnor v Ross-on-Wye
Wormelow v Brockhampton
TUESDAY, MAY 23
HEREFORDSHIRE JUNIOR LEAGUE
Under-13 North Division
Bromyard v Kington
Burghill, Tillington & Weobley v Bartestree & Lugwardine Sixers
Luctonians v Ludlow
Under-13 Division
Canon Frome v Eastnor
Colwall v Brockhampton
WEDNESDAY, MAY 24
ECB OVER-50S CHAMPIONSHIP
Herefordshire v Staffordshire
FRIENDLY
Herefordshire U13 v Bishop's School U13
Comments: Our rules
We want our comments to be a lively and valuable part of our community - a place where readers can debate and engage with the most important local issues. The ability to comment on our stories is a privilege, not a right, however, and that privilege may be withdrawn if it is abused or misused.
Please report any comments that break our rules.
Read the rules here